سیزدهمین مجمع عمومی شرکت تکتام نوین برگذار شد.


سیزدهمین مجمع عمومی شرکت تکتام نوین برگذار شد.

جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی تکتام نوین روز دو شنبه 26 تیر ماه سال جاری در محل سالن خیام برگزار شد.

در این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی صورت های مالی شامل: صورت وضعیت مالی و صورت های سود و زیان مورد تصویب قرار گرفت.

محمد صفرزاده مدیر عامل تکتام نوین در این جلسه که با حضور  قائم مقام محترم مدیرعامل شرکت تام ایرانخودرو و تعدادی از سهام داران برگزار شد با اشاره به اهم اقدامات انجام شده به برنامه های در دست اجرای شرکت پرداخت.

صفرزاده افزایش رشد 175 درصدی فروش در سال اخیر را بیانگر تلاش و پیشبرد ماموریت اصلی خود یعنی ارزش افزایی و ثروت آفرینی برای سرمایه اعضاء دانست و افزود اکنون تعاونی در مسیر پیشبرد اهداف و برنامه های خود در جهت ارزش آفرینی برای سهام داران قراردارد و با تهیه برنامه راهبردی و بسیج تمام امکانات در این مسیر آینده روشنی را رقم خواهد زد.

وی در پایان اظهار داشت همه کارکنان این شرکت تلاش می کنند با ارائه خدمات رفاه و آسایش سهام داران را فراهم آورده و روز به روز در مسیر فعالیت ها و انجام وظایف خود محکم تر و استوار تر گام برداشته و بی وقفه بر اعتبار و افتخار شرکت بیافزایند.

در این جلسه با اخذ رای از سهامداران صورت های مالی منتهی به سال مالی 1401 به تصویب رسید و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی شرکت برای سال آتی انتخاب شد. همچنین از جمله مهم ترین موارد مصوب تصویب و ابلاغ برنامه و بودجه سال 1402 و تقسیم سود 30 درصدی بین سهامداران بود.

                                                                    روابط عمومی شرکت تکتام نوین